Grill marki Weber

grill na działkę

Na światowym rynku marka Weber jest znaczącym liderem, który cieszy się dużą popularnością i dobrą opinią klientów. Z ich urządzeń korzystają zarówno amatorzy grillowania jak i profesjonalni kucharze. Producent ten w swojej ofercie ma wiele modeli, a jednym z nich jest Performer. Świetnie nadaje się on w trakcie wspólnego grillowania na działce lub w przydomowym ogródku. Dlaczego warto się na niego zdecydować?

Odpowiedni model grilla na działkę

grillModel ten jest urządzeniem, które zostało bogato wyposażone i posiada dużą funkcjonalność. Został on wykonany z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują jego użytkowanie przez wiele lat. Grill Weber Performer na działkę nadaje się wręcz idealnie. Pozwala na przygotowanie wyśmienitych potraw i umożliwia przyjemne spędzanie czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Pokrywa tego grilla została wykończona emalią porcelanową, która charakteryzuje się wysoką odpornością na wysokie temperatury oraz uszkodzenia mechaniczne. Nie musimy martwić się o jej szybkie i przypadkowe zarysowania. Z boku tego urządzenia producent umieścił praktyczny uchwyt, który ułatwia komfortowe zawieszenie pokrywy w momencie, kiedy nie jest ona potrzebna. Dodatkowy blat roboczy pozwala na wygodne przechowywanie i przyrządzanie potraw służących do grillowania. Nóżki tego modelu wyposażone zostały w kółka, które dodatkowo posiadają możliwość blokady – ułatwia to zarówno swobodne przemieszczanie, jak i stabilność podczas użytkowania urządzenia.

grill na działkęW pokrywę został wbudowany specjalny termometr, który dodatkowo usprawnia grillowanie i ułatwia uzyskanie dobrze wysmażonego jedzenia. Specjalny wyświetlacz LCD posiada również zintegrowany timer – w każdej chwili można go wygodnie wyjąć. Firma Weber posiada specjalne, uniwersalne rozwiązanie, które również zostało wbudowane w ten model. System ten polega na zastosowaniu dwuczęściowego rusztu, w którym wyjmowany jest środek – można w jego miejsce włożyć dodatkowe akcesorium. Grill Performer ma również dwa kosze przeznaczone do grillowania metodą pośrednią oraz miejsce na brykiet – to pod nim znajduje się specjalny palnik służący do rozpalania. Wygodny popielnik znajdujący się pod główną komorą grilla ułatwia szybkie i sprawne opróżnienie urządzenia z popiołu powstałego w trakcie grillowania. Poza tym po podpięciu odpowiedniego naboju gazowego można rozpalić urządzenie za jednym dotknięciem przycisku.

Grill Performer marki Weber jest doskonałym wyborem jeżeli użytkownikowi zależy na wygodnym grillowaniu. Model ten posiada wiele zalet i jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Świetnie sprawdza się nawet podczas większych imprez na działce wypoczynkowej lub przydomowym ogrodzie. Poza tym urządzenie to zyskuje dużą popularność wśród osób, które zwracają uwagę na niezawodność oraz design.