Przejdź do treści

Kross Trans – wyznacznik komfortu wśród rowerów damskich

kross trans 3.0

Na pewno każda z osób, która choć raz, jadąc samochodem, stała w korku w bardzo dużym słońcu, wolałaby uniknąć takiej sytuacji w przyszłości. Ostre słońce wpadające przez szybę, praktycznie oślepiające nas do reszty, gorące powietrze, z którym nieskutecznie próbuje walczyć głośna klimatyzacja i irytujący, próbujący się przed nas wcisnąć kierowcy.

Komfortowy rower damski

kross trans 3.0Jest to z pewnością nie najlepsze zakończenie stresującego dnia w pracy, które powoduje, że jesteśmy tylko jeszcze bardziej zmęczeni i rozdrażnieni. Dlaczego więc nie oszczędzimy sobie tej wątpliwej przyjemności? O wiele mniej stresującą, a nawet odprężającą metodą codziennych podróży do pracy i z powrotem będzie na pewno rower. Dzięki przesiadce na dwukołowiec możemy sobie podarować jakiekolwiek stanie w korku i denerwowanie się na innych kierowców. Ale nie są to jedyne i najważniejsze pozytywy zmiany naszych przyzwyczajeń. Zdecydowanie najważniejszą zaletą jazdy na rowerze są korzyści dla naszego zdrowia. Jest to przede wszystkim źródło codziennego zapotrzebowania na ćwiczenia fizyczne, które poprawią naszą kondycję. Nasz organizm, a w szczególności serce i układ krwionośny, będzie o wiele lepiej funkcjonował, zdrowie przełoży się z kolei na lepsze samopoczucie.

kross trans 3.0Każda pracująca umysłowo osoba bardzo ceni sobie korzyści, które przynosi nawet niewielka dawka wysiłku fizycznego. Zyskamy dzięki temu jasność umysłu i bardzo szybko uznamy naszą inwestycję za niezwykle udaną. Dla początkującej rowerzystki z pewnością godnym polecenia będzie Kross Trans 3.0, czyli damski rower gwarantujący nie tylko duży komfort jazdy, ale również dużą funkcjonalność. Został on zaprojektowany tak, by zapewniał nie tylko wygodę, ale również najwyższy poziom bezpieczeństwa, dlatego w naszej drodze do i z pracy będzie nas ubezpieczał najwyższej jakości osprzęt marki Shimano słynący ze swojej niezawodności i szeroko wykorzystywany w bardzo wielu markach i rodzajach rowerów. Świadomość takiego zabezpieczenia, a także relaksujący charakter rowerowej przejażdżki sprawi, że tym chętniej będziemy korzystać z naszego dwukołowca. Przejście na jednoślad może być niezwykle istotne również z jeszcze jednego niezwykle istotnego względu.

Otóż jesteśmy świadkami zauważalnie postępującego z roku na rok ocieplenia klimatu. Zmiany powinny zacząć się od indywidualności, które są w stanie i chcą przyczynić się do znacznych zmian. Ograniczenie emisji spalin możemy zacząć od codziennej jazdy na rowerze. W skali roku nawet jeden samochód mniej na drogach może mieć ogromne znaczenie.