Przejdź do treści

DUCHOWIZNA

Poznaj z nami Afrykę i wyróż w podróż do serca Nilu

01

O nas

Jesteśmy parą pasjonatów, których piesze wycieczki i odkrywanie uroków niezwykłego świata. Szczególnie pochłonęło nas piękno kontynentu Afryki, dlatego wspólnie zdecydowaliśmy się na przemierzenie całego lądu, korzystając wyłącznie z siły naszych mięśni, pasji i wytwałości. 

Chcąc połączyć swoje zainteresowania zdecydowaliśmy się na stworzenie bloga, na którym na bieżąco umieszczamy ekscytujące artykuły i ciekawoski.

02

Co nas wyróżnia

Rozumiemy potrzeby naszych czytelników i dostarczamy im treści najwyższej jakości
Planowanie

Jak w życiu codziennym, tak i w podróży istotną kwestią jest odpowiednia organizacja czasu.

Pasja

Pisząc niejednokrotnie staramy się przekazać zarazić zainteresowaniami naszych czytelników.

Ciekawość

Tym, co sprawia, że mamy tyle energii jest nieustanne zadawanie prostych pytań i szukanie odpowiedzi.

124,830+

Aktywnych Subskrybcji

320+

Nowych Czytelników Miesięczne

LogoMakr_39ItnR

1,500+

Różnorodnych Artykułów

182+

Przyznane nagrody i wyróżnienia

03

Nasz galeria

Odkryj unikatowe piękno Czarnego Lądu
04

Opinie naszych czytelników

Zdobyliśmy dotychczas wielu stałych czytelników, każdemy jesteśmy wdzięczni za szczerą recenzję

Wspaniali ludzie, wspaniałe artykuły. Zawsze trafię tutaj na temat, który jest w moim centrum zainteresowania. Gorąco pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Katarzyna

Czytam razem z moją wnusią. To już nasza tradycja i poniekąd obowiązek, żeby chociaż raz dziennie usiąść wspólnie w rodzinnym gronie, by pochwalić się wrażeniami z konkretnych wpisów. 

Bogusław

Do wejścia na tego bloga przekonała mnie moja dziewczyna. Od tego momentu nie mogę się z nim rozstać. Towarzyszy mi na uczelni, w zaciszu domowe ogniska oraz w podróży.  

Maksymilian

05

Ostatnie artykuły

Sprawdź nasze ostatnie opublikowane artykuły

Jak zorganizować firmową imprezę?

Wszyscy wiedzą, że organizowanie imprez integracyjnych dla pracowników przynosi same korzyści. Teamy mogą się lepiej zgrać, nowi pracownicy poznają starych, współpraca będzie szła lepiej. Jeśli pracownicy się nie znają, trzymają na dystans, komunikacja jest utrudniona, to i praca nie będzie odbywać się szybko i bezproblemowo. Impreza dla pracowników Organizowane cyklicznie imprezy firmowe pomagają tego uniknąć.… Czytaj dalej »Jak zorganizować firmową imprezę?

Czy warto jechać w Bieszczady?

Z pewnością nikogo nie trzeba przekonywać, że krajobraz Bieszczad jest po prostu niesamowity. Te góry leżące na pograniczu polsko-słowackim, łączą w sobie piękno połonin z leśnymi ścieżkami. Tu można w spoju i ciszy przemierzać górskie szlaki, a także podziwiać rwące potoki. Przyroda zachwyca, a świeże powietrze wypełnia płuca. Czy warto zwiedzić w Bieszczady? Odpowiedź może… Czytaj dalej »Czy warto jechać w Bieszczady?

Jakie zabiegi oferują SPA?

Od pewnego czasu coraz większa liczba osób decyduje się na pobyt SPA, szczególnie ten weekendowy. Nic dziwnego, gdyż oferowane tam zabiegi mogą niezwykle pozytywnie wpłynąć na cały organizm. Chodzi tutaj przede wszystkim o stymulowanie całego organizmu, pozwolenie mu na relaks oraz odprężenie, oraz przygotowanie go do kolejnego, stresującego tygodnia pracy. Jednym z częściej oferowanych zabiegów… Czytaj dalej »Jakie zabiegi oferują SPA?
Kontakt

kontakt@duchowizna.pl

Lokalizacja

Objazdowa 1, 85-000 Bydgoszcz